دوره آموزش ماساژ در تبریز

دوره آموزشی ماساژ در تبریز  یک برنامه آموزشی محبوب برای آموزش ماساژ درمانگران است. ماساژ علم حرکاتی است که بر روی بدن انسان استفاده می شود و برای اهداف درمانی با موفقیت بالا استفاده می شود.ماساژ قبل از اینکه فقط در خاورمیانه معروف باشد در ایالات متحده آمریکا و اروپا شهرت زیادی به دست آورده است و به عنوان  در مان جایگزین استفاده می شود.البته این  در صورتی است  که توسط دستان متخصص و با تجربه استفاده شده باشد.در اکثر کشورها ماساژ را به صورت نسخه تجویز میشود.

دوره های تخصصی تعمیرات موبایل را هم میتوانید مطالعه کنید

در کشور ما، در واقع، ماساژ بسیار گسترده است. ماساژ فواید زیادی در بدن انسان دارد.مهمترین چیزی که ماساژ را ضروری می کند این است که ماساژ دارای خواص محافظتی زیادی است.این نوع و تکنیک های ماساژ با توجه به نیاز فرد و بدن مانند ماساژ کلاسیک، ماساژ پشت در دسترس هستند. ماساژ سلولیت، ماساژ تخلیه لنفاوی، ماساژ تایلندی، ماساژ ورزشی، ماساژ آروماتراپی، ماساژ آیورودا، ماساژ لوم، ماساژ بافت عمیق، طب فشاری، ماساژ توانا

بر اساس تحقیقات انجام شده در سراسر جهان، میزان تقاضا برای ماساژ پزشکی و درمانی 70 درصد، نرخ ماساژ در بخش گردشگری 20 درصد و نرخ ماساژ  در غیر این موارد فقط  5 درصد است. در کشورهای اروپایی، ماساژ به عنوان یک نسخه در نظر گرفته می شود و هزینه های آن نیز مانند داروها توسط موسسات بهداشتی و بیمه ای مختلف تایید می شود.

آموزش های ماساژور در تبریز  که در آموزشگاه ماساژ برگزار می شود 4 تا 6 هفته  به طول می انجامد و شما را در یافتن شغل پس از آموزش های ما پشتیبانی می کند. شما می توانید مطابق با درخواست خود آموزش های شخصی دریافت کنید.

بعد از اتمام دوره مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای در رشته ماساژ ارائه میگردد

 

وقتی آموزش دوره ماساژ را کامل می کنم، کجا می توانم کار کنم؟

پس از اتمام برنامه ماساژ، می توانید به عنوان معلم در مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی، هتل ها، سالن های زیبایی، سالن های ماساژ و بخش های مرتبط در بیمارستان ها، سالن های ورزشی، مراکز SPA و موسسات آموزشی مشغول به کار شوید.

این گسترش ماساژ و تقاضا منجر به شکل گیری بخش جدیدی نیز شده است. در مراکز فیزیوتراپی و شفا، سالن های زیبایی و مراکز آبگرم، در بخش های مربوط به بیمارستان، در سالن های ورزشی تعداد افراد شاغل در این شعبه کم در نظر گرفته نمی شود. و اگرچه این اپلیکیشنی است که مردم دائماً تقاضا می کنند، اما نیاز به پرسنل آموزش دیده در این زمینه وجود دارد.

ماساژ درمانی در مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی کشورمان و بخش های مربوطه در بیمارستان ها اعمال می شود و نتایج بسیار خوبی حاصل می شود. کمبود شدید کادر در این حرفه وجود دارد.

پس از اتمام دوره آموزشی، متخصصان و مربیان ما پس از گذراندن دوره های آموزشی در زمینه ماساژ به شما در یافتن فرصت های شغلی کمک می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *