آموزش تعمیرات پکیج در تبریز

دوره آموزش تعمیرات پکیج در تبریز کلا بیست جلسه می باشد و ما در این جلسات بصورت عملی بر روی انواع پکیج دیواری اموزشهای لازم را به کار اموزان ارائه میدهیم.

همانگونه که می دانید استفاده کردن از پکیج در میان شهروندان فراگیر شده است با توجه به همه گیری استفاده از پکیج برای استفاده های گرمایشی و ساختمان آموزش تعمیرات پکیج در تبریز به وجود آمده است این دوره آموزشی با مجوز رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می گردد و کارآموزان بعد از اتمام دوره آموزشی می توانند مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای را در رشته تعمیرات پکیج دریافت نمایند این مدرک در زمینه کسب پروانه اشتغال و نیز دریافت نمایندگی شرکت های بزرگ همچون بوتان کاربرد دارد

آموزش تعمیرات پکیج از استانداردهای بخش تاسیسات بوده بعد از اتمام دوره آموزشی می توانند وارد بازار کار شده و یا به صورت مستقل در این زمینه شوند

تعمیرکار حرفه ای پکیج قطعات پکیج را به خوبی بشناسد و بتواند مشکلات عمده پکیج از جمله پایین آمدن فشار پکیج و خراب شدن مخزن انبساط روشن نشدن شعله و اختلال در سرد و گرم شدن آب در پکیج اختلال در پمپ زرد شدن شعله های پکیج و بسیاری از مشکلات دیگر را رفع نماید ما در دوره آموزشی تعمیرات پکیج در تبریز به صورت کاملا عملی و کارآموزی را با این مشکلات و راه حل های موجود برای این وسایل آشنا می نمایم دوره تعمیرات مناسب است که می خواهند در این حوزه فعالیت کنند و کسب و کار خود را در زمینه تاسیسات راه اندازی نمایند

کلاسها به دو صورت طول هفته و نیز جمعه ها برگزار میگردد . کلاسهای طول هفته معمولا به صورت یک روز در میان بوده و مناسب عزیزان ساکن تبریز می باشد .

کلاسهای روزهای جمعه بصورت فشرده از ساعت 10 صبح تا 14 بوده و مناسب کار اموزان و علاقمندان اموزش شهرستانی و یا کار مند می باشد.

در این دوره شما خواهید اموخت که چگونه انواع برندهای پکیج را نصب و راه اندازی کنید و همچنین خواهید آموخت که چگونه یک پکیج معیوب را عیب یابی کرده و بر اساس کد های ارائه شده قطعات معیوب را تشخیص داده و نسبت به تعمیر یا تعویض و یا ترمیم اقدام نمایید.

شهریه دوره تعیمرات پکیج تبریز

سر فصلهای آموزش تعمیرات پکیج در تبریز

بازار کار تعمیرات پکیج در تبریز
تصاویر کارگاه آموزش تعمیرات پکیج در تبریز
دیپلم فوری در تبریز

پکیج‌های گازی و بخاری‌های مرتبط است. این بازار کار در اکثر جوامع به دلیل رواج استفاده از سیستم‌های گرمایشی پکیج برای گرمایش فضا و آب گرم شدن، بسیار مهم است. افرادی که در این حرفه فعالیت می‌کنند، ممکن است مهارت‌های متنوعی از جمله تعمیر و نگهداری انواع پکیج‌های گرمایشی داشته باشند.

به طور کلی، افرادی که در بازار کار تعمیرات پکیج فعالیت می‌کنند، می‌توانند به عنوان متخصصان تعمیر و نگهداری پکیج‌های گرمایشی عمل کنند و خدمات زیر را ارائه دهند:

تعمیرات: تشخیص و رفع اشکالات فنی و مکانیکی در پکیج‌های گرمایشی، اعمال تعمیرات و تعویض قطعات تعمیری.

نگهداری: انجام تعمیرات پیشگیرانه و تعویض سیستم‌ها و قطعات که به طور دوره‌ای نیاز به تعویض دارند.

نصب: نصب پکیج‌های گرمایشی جدید در منازل و ساختمان‌ها.

مشاوره: ارائه مشاوره به مشتریان در مورد انتخاب و نصب مناسب‌ترین پکیج گرمایشی برای نیازهای خود.

خدمات اضافی: ارائه خدمات مشابه مانند تعویض یا تعمیر بخش‌های مرتبط مانند لوله‌کشی و سیستم‌های مخازن آب گرم.

برای ورود به بازار کار تعمیرات پکیج، افراد ممکن است نیاز به مهارت‌های فنی و دانش در زمینه سیستم‌های گرمایشی داشته باشند. همچنین، ممکن است نیاز به مجوزها یا مجوزهای مشابه داشته باشند تا از نظر قانونی فعالیت کنند.

User

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *