آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل تبریز

از آموزش تــــا اشتغــــال با شمـــایـیـم

آموزش تعمیرات موبایل تخصص ماست و ما با افتخار تنها این رشته را به صورت تخصصی آموزش میدهیم

25 دیماه

ساعت 18

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

برای آموزش تعمیرات موبایل در تبریز کافیست ما را انتخاب کنید

 قوی ترین پایگاه آموزش تعمیرات موبایل در شمالغرب کشور می باشد

در مسیر مهارت آموزی می توانید به ما اعتماد کنید تمام هدف ما بر این است که تلاش های شما به نتیجه برسد

آموزشگاه فنی وحرفه ای  قوی ترین و مجهزترین پایگاه آموزشی در شمالغرب کشور می باشد که برای بهبود کیفیت درامر  آموزش از اساتید مجرب بازارکار و سرفصل های مفید کاربردی و تجهیزات اختصاصی برای هر کارآموز بهره گرفته است.

این مرکز مفتخر است که از سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرده و در خدمت هم شهریان بوده و نقش کوچکی در اشتغال جوانان داشته است.

درباره ما

آموزشگاه تعمیرات موبایل  در تبریز که با مجوز رسمی از سازمان فنی وحرفه ای کشور تاسیس شده است با درک معضل اصلی جوانان (بیکاری) ماموریت خود را کمک به اشتغال جوانان از طریق توانمند سازی آنها به شایستگی شغلی انتخاب کرده است و در این راستا مفتخر است اعلام کند که در سال 1400 صدو ده نفر از مهارت آموزان  توانسته اند با موفقیت کسب و کار خودرا شروع کنند.

مجتمع فنی و حرفه ای  به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل و فروش در شمالغرب کشور آموزش های خود را براسا استانداردهای بین المللی ایسکو 208 سازمان آموزش فنی و حرفه ای با رویکرد دسترسی سریع به اشتغال آسان ارائه می کند

کنترل کیفیت آموزش های این مرکز بر اساس دستورالعمل های سازمان آموزش فنی و حرفه ای انجام می گیرد.

ویدئو های آموزشگاه

نکات مهم درباره تعمیرات موبایل 

دوره های پیشرفته تعمیرات موبایل در تبریز برای دانشجویان و متخصصانی که می خواهند در زمینه سرویس دهی گوشی فعالیت کنند، برگزار می کند. این دوره شامل تعمیرات همه برندهال عمده تلفن های همراه است و دوره آموزش تعمیرات موبایل تمام مهارت های مورد نیاز برای تعمیر و سرویس دهی انواع گوشی های اندروید و IOS را پوشش می دهد.

آموزش در از اصول آغفاز می شود و تا عیب یابی پیشرفته خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری ادامه دارد. پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل، کارآموز می تواند به راحتی در تعمیر و سرویس دهی انواع گوشی های موبایل فعالیت کند.

هر شخصی که می خواهد در تعمیرات موبایل حرفه ای شود می تواند به این دوره تعمیر موبایل بپیوندد. همچنین صاحبان مغازه های تلفن همراه ، صاحبان مشاغل خدمات تعمیر رایانه و لپ تاپ  می توانند دوره آموزش تعمیرات موبایل را به عنوان منبع درآمود اضافی شرکت کنند.

دانشجویان رشته های مهندسی می توانند تعمیر موبایل را در موسسه ما بیاموزند تا الکترونیک و ارتباطات از راه دور را به روشی بهتر درک کنند زیرا تلفن های همراه پیشرفته ترین ابزارهای الکترونیکی امروز هستند..

ما نه تنها تکنسین تعمیرات موبایل آموزش میدهیم بلکه پشتیبانی و راهنمایی فنی را برای کلیه کارآموزان جهت ورودبه بازارکار ارائه میدهیم.

جای تعجب نیست که  بهترین و مجهزترین آموزشگاه تعمیرات موبایل زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در تبریز محسوب می شود.کارآموزان از سراسر آدربایجان شرقی و غربی  برای دریافت بهترین آموزش تکنسین تعمیر گوشی های همراه به اینجا می پیوندند. ما همچنین برای تقدیر از انتخاب شما، به کارآموزان شرکت کننده از شهر ها و شهرستان های مختلف خوبگاه ارائه میدهیم.

تعمیرات موبایل یک دوره کوتاه مدت است و هرکس که به آن ملحق شود در کوتاه ترین مدت به بازار کار این حرفه می پیوندد. بازار اشتغال صنعت تعمیرات موبایل و تقاضا و درآمد بالایی دارد. از این رو هر کسی که بخواهد شغلی با درآمو بالا داشته باشد، می تواند به این دوره آموزشی بپیوندد و پس از اتمام دوره آموزش تکنسین تعمیر تلفن درآمد خود را تضمین کند.

کارآموزانی که قصد ادامه تحصیل ندارند می توانند برای انجام یک کار سریع و روشن به آموزشگاه تعمیرات موبایل  بپیوندد.تحصیلات، سابقه الکترونیک یا تجربه قبلی برای پیوستن به دوره آموزش تعمیرات موبایل لازم نیست.

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

لازم به یاداوری است که اموزشگاه  ما سالیان درازی است که در زمینه دوره های اموزشی فنی و مهارتی در حال فعالیت می باشد از جمله رشته های مهم  مرکز اموزشی ما میتوانیم به  موارد ذیل اشاره کنیم  البته جهت اطلاع از کلیه رشته ها میتوانید به وبسایت اصلی مرکز  یعنی تبریز نت سر بزنید.

اموزش تعمیرات پکیج در تبریز

اموزش تعمیرات موبایل در تبریز

اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

اموزش  نصب دوربین مدار بسته در تبریز

اموزش بورس در تبریز

اموزش نسخه پیچی در تبریز